Par mums

SIA Furnitura.lv ir dibināta 1997. gadā kā vairumtirdzniecības uzņēmums, kas nodarbojas ar logu un durvju ražošanai nepieciešamās furnitūras tirdzniecību Baltijas valstīs.

Uzņēmuma darbības pamatprincips ir optimāli sabalansēts preču un pakalpojumu piedāvājums, lai mūsu klientu ražotā produkcija būtu konkurētspējīga gan pēc cenām, gan kvalitātes ne tikai Baltijas valstīs, bet arī citur Eiropā. 

Mūsu piedāvāto preču sortiments ir veidots ciešā sadarbībā ar logu un durvju ražotājiem, uzklausot viedokļus un testējot kvalitātes rādītājus. Kopīgi tiek meklēti efektīvi preču un cenu risinājumi un piedāvāta visa veida tehniskā informācija, nepieciešamās konsultācijas un darbinieku apmācība. 

Katru gadu tiek organizētas tikšanās ar ražotāju pārstāvjiem mūsu rīkotajos semināros, kur klientiem ir iespēja gūt atbildes uz visiem viņus interesējošiem jautājumiem tieši no ražotāju pārstāvjiem, kā arī uzzināt pēdējā laika novitātes un tehniskos risinājumus, kas turpmāk var atvieglot ikdienas darba procesu. 

SIA Furnitura.lv šo gadu laikā ir strauji progresējusi, un no neliela kolektīva ir izveidojusies pārliecinoša un zinoša komanda, kas var ne tikai piedāvāt arvien jaunus produktus, idejas un risinājumus, bet arī spēj nodrošināt ar nepieciešamo preču klāstu visoptimālākajos termiņos.

Palielinoties preču klāstam un paplašinoties klientu lokam, esam pilnveidojuši pasūtījumu sastādīšanas un nosūtīšanas procesu, kā arī radījuši Jums iespēju pasūtīt nepieciešamās preces elektroniski - tieši no mūsu mājas lapas.

Saviem klientiem piedāvājam arī piegādes, kas notiek plānveidīgi katru darbadienas rītu, kā arī ārkārtas piegādes veidu - vienas stundas laikā Rīgas robežās un 24 stundu laikā citos Latvijas rajonos. Vēlamo piegādes laiku, kā arī citu papildus informāciju Jūs varat norādīt pasūtījuma lapas apakšā - Komentāros, kur speciāli šim nolūkam ir izveidots lodziņš piezīmēm.

            Mēs esam lepni par ilggadējo un savstarpēji patīkamo sadarbību ar mūsu esošajiem klientiem un būsim priecīgi veidot jaunu sadarbību ar uzņēmumiem, kas vēlas aktīvi un veiksmīgi darboties logu un durvju ražošanas biznesā. Sīkāku informāciju par mums Jūs atradīsiet sadaļā Kontakti

            Vēlot Jums veiksmi un panākumus biznesā,

Furnitura.lv kolektīvs